2015 TOSFED Rallikros Kupası’nda sezonun son 2 yarışı, 29 Kasım günü Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) ve Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER)tarafından, Bursa İznik Gölü Kenarında yer alan Orhangazi rallikros parkurunda düzenlendi. 3 ayrı kategoride İstanbul, Ankara, Bursa, Muğla ve Kuzey Kıbrıs’tan toplam 12 sporcunun mücadele ettiği TOSFED Rallikros Kupası 3. ve 4. yarışı kıyasıya çekişmelere sahne oldu.

Kategori 1’de her iki yarışta da Citroen Saxo VTS ile Bursa’dan genç sporcu Burak Başlık, Kategori 2’de ise her iki yarışta da Renault Clio Ragnotti ile Bursalı Hakan Ertarman birinciliklerin sahibi oldular.

Kategori 3’de ise günün en hızlı ismi yarışa Mitsubishi Lancer EVO 6 ile Kuzey Kıbrıs’tan katılan Ömer Yıldız’dı. Yıldız her iki yarışta da birincilikleri kazanırken, Ankaralı sporcu Sinan Saatçi Mitsubishi Lancer EVO 4 ile ikinciliklerin sahibi oldu. Bursalı Osman Uğur Mitsubishi Lancer EVO 9 ile ilk yarışın üçüncüsü olurken, bir diğer Bursalı sürücü Rasim Saygın Mitsubishi Lancer EVO 8 ile ikinci yarışın üçüncüsü oldu.

Aynı haftasonu BOSSEK tarafından düzenlenen 3 özel etaplı Sprint Rally 2 organizasyonuna da katılan Osman Uğur, yarışı Mitsubishi Lancer EVO 9 ile Emrah Ali Başo co-pilotluğunda genel klasman üçüncüsü ve Kategori 5 Birincisi olarak tamamladı.